•  
  •  

Şehirdışı ve Yurtdışı Hastalar

Ankara dışından ve yurt dışından gelen hastalar:

Prof. Dr. Muhitdin Eski uzun süredir Ankara dışından ve özellikle yurtdışından gelen hastalarımıza estetik ve plastik cerrahi ameliyatları gerçekleştirmektedir. Dr. Muhitdin Eski uyguladığı modern cerrahi teknik, özel deneyimli anestezi ekibi ve sağladığı titiz ameliyat sonrası bakım imkanları nedeniyle kolaylıkla size ameliyat sonrası Ankara’ da ne kadar kalınması gerektiği konusunda belirli süre verebilmektedir.

Şehir dışından ve yurt dışından gelecek hastalarımız, sıklıkla önceden bize e-mail ile ulaşıp, yakınmalarını anlatmakta ve fotoğraflarını gönderip konuyla ilgili bilgi almayı çok yararlı bulmaktadırlar. Bize gelen bu e- mailer değerlendirilip doktorumuz tarafından size ayrıntılı bilgi sunulmaktadır. Ameliyat için gerekli her türlü bilgi ve düzenlemeler deneyimli ofis çalışanlarımız tarafından yapılacaktır. Ameliyata kararı verildiğinde, Ankara’ya ameliyat tarihinden 1 yada 2 gün önce gelmeniz yeterli olacaktır.

Bu süre içinde Prof.Dr. Muhitdin Eski ile yüz yüze görüşmeniz gerçekleşecek ve ameliyat hazırlığı yapılacaktır. Eğer isterseniz ofis çalışanlarımız sizin için gerekli (otel , havalimanında karşılama ve uğurlama) rezervasyonları ayarlayacaktır. Ameliyat sonrası Dr. Muhitdin Eski’ nin ameliyatlarını gerçekleştirdiği hastane (Memorial Ankara Hastanesi veya Özel Güven Hastanesi) yakınında anlaşmalı olduğumuz otellerde kalabilirsiniz. İyileşme sürecinde Dr. Muhitdin Eski gerekirse sizi otelde ziyaret edecektir ve personelimiz sizinle temas halinde olacaktır. Postoperatif kontrol ve pansuman değişimleri, deneyimli ofis çalışanlarımız tarafından ayarlanacak ve isterseniz otel –ofis- otel transferiniz gerçekleştirilecektir.

Ankara dışından gelen bir çok hastamızda ameliyat sonrası arkadaşları ya da akrabalarında kalmaktadır. Bu hastalarımızla da Dr Muhitdin Eski ve çalışanları yakın temasta olacak kontrol ve pansuman değişim randevüler titizlikle ayarlanacaktır. 24 saat süresince bize kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Ankara dışında yaşayan hastalarımız eğer e-mail ile temas kurmak istemezse 0 312 285 80 70 nolu telefondan randevü alıp herhangi bir nedenle veya bu amaçla Ankara’ya geldiklerinde Dr. Muhitdin Eski ile yüz yüze görüşme yapıp estetik ameliyatlar hakkında ayrıntılı bilgi alabileceklerdir.

Görüşme için tıklayın veya 0 312 285 80 70 nolu telefonu arayınız.

Fotograflarınızı muhitdineski@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.