¬ Şehirdışı ve Yurtdışı Hastalar

Şehirdışı ve Yurtdışı Hastalar

» Ankara dışından ve yurt dışından  gelen hastalar:

Prof. Dr. Muhitdin Eski uzun süredir Ankara dışından ve özellikle yurtdışından  gelen hastalarımıza estetik  ve plastik cerrahi ameliyatları gerçekleştirmektedir.  Dr. Muhitdin Eski uyguladığı  modern  cerrahi  teknik, özel deneyimli anestezi ekibi  ve sağladığı titiz ameliyat  sonrası bakım  imkanları nedeniyle kolaylıkla size ameliyat sonrası Ankara’ da  ne kadar  kalınması gerektiği konusunda  belirli süre  verebilmektedir. 

Şehir dışından ve yurt dışından gelecek  hastalarımız, sıklıkla önceden  bize e-mail ile ulaşıp, yakınmalarını anlatmakta ve fotoğraflarını gönderip  konuyla ilgili bilgi almayı çok yararlı bulmaktadırlar. Bize gelen bu e- mailer  değerlendirilip doktorumuz tarafından size ayrıntılı bilgi sunulmaktadır.  Ameliyat için gerekli her türlü bilgi ve düzenlemeler deneyimli ofis çalışanlarımız tarafından  yapılacaktır. Ameliyata kararı verildiğinde,  Ankara’ya ameliyat tarihinden 1 yada 2 gün önce gelmeniz  yeterli olacaktır.

Bu  süre içinde  Prof.Dr. Muhitdin Eski ile yüz yüze görüşmeniz  gerçekleşecek ve ameliyat hazırlığı yapılacaktır. Eğer isterseniz ofis çalışanlarımız sizin için gerekli (otel , havalimanında karşılama ve uğurlama) rezervasyonları ayarlayacaktır. Ameliyat sonrası Dr. Muhitdin Eski’ nin ameliyatlarını gerçekleştirdiği hastane (Memorial Ankara Hastanesi veya Özel Güven Hastanesi) yakınında anlaşmalı olduğumuz otellerde  kalabilirsiniz. İyileşme  sürecinde Dr. Muhitdin Eski gerekirse sizi otelde ziyaret edecektir ve personelimiz sizinle temas halinde olacaktır. Postoperatif kontrol ve pansuman değişimleri, deneyimli ofis çalışanlarımız tarafından ayarlanacak ve isterseniz otel –ofis- otel transferiniz gerçekleştirilecektir. 

Ankara dışından gelen bir çok hastamızda ameliyat  sonrası arkadaşları ya da akrabalarında kalmaktadır. Bu hastalarımızla da Dr Muhitdin Eski  ve çalışanları yakın temasta olacak  kontrol ve pansuman değişim randevüler  titizlikle ayarlanacaktır. 24 saat süresince bize kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Ankara dışında  yaşayan hastalarımız  eğer e-mail ile temas kurmak istemezse 0 312 285 80 70 nolu telefondan randevü alıp  herhangi bir nedenle veya bu amaçla Ankara’ya geldiklerinde  Dr. Muhitdin Eski ile yüz yüze görüşme yapıp  estetik ameliyatlar hakkında ayrıntılı bilgi alabileceklerdir. 

Görüşme için  tıklayın veya  0 312 285 80 70 nolu telefonu arayınız. 

Fotograflarınızı fotograf@muhitdineski.com adresine gönderebilirsiniz.